Projekt “Pocztówkowy Tropiś”

Grupa Biedronki uczestniczy w projekcie “Pocztówkowy Tropiś”, którego celem  jest  nawiązanie współpracy z placówkami pochodzącymi z innych regionów Polski. Dzieci będą wysyłać pocztówki, które zostaną  przez nie własnoręcznie wykonane. W projekcie bierze udział ok 160 przedszkoli z całej Polski, które zostały pogrupowane na mniejsze zespoły. Nasze przedszkolaki otrzymały już pierwsza pocztówkę  z Krakowa:). Kartki zostaną  umieszczone  na mapie Polski. W ten sposób Biedronki praktycznie poznawać będą miejscowości i ich położenie geograficzne, a mapa stanie się ich drogą do przygody i podróżą w nieznane dotąd miejsca naszego kraju.

Nasi mali podróżnicy będą współpracowali z :

  • Przedszkolem niepublicznym  z oddziałami integracyjnymi “Razem”  w Chełmie
  • Przedszkolem integracyjnym  „W Kasztanowym Parku” – woj. Lubelskie
  • Przedszkolem nr 1 „Jarzębinka” z Szamotuł
  • Przedszkolem nr 12 z Mysłowic
  • Przedszkolem „ Mali Odkrywcy” z Tych
  • Przedszkolem nr 2 z Płocka
  • Przedszkolem Miejskim nr 25 z Sosnowca
  • “Przedszkolnymi Smerfami” z Marek

 

 

Top
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH