Wycieczka do NOT-u Odkrywców, Bystrzaków i Myślicieli

Dnia 13 grudnia nasze przedszkolaki z grup: Odkrywców, Bystrzaków i Myślicieli wyjeżdżają na spektakl do gdańskiego NOT- u pt.: “Przydasie”
Antek i Amelka mieszkają z rodzicami w przytulnym mieszkanku. Niestety, jak to zwykle bywa z dziećmi, mają kłopoty z utrzymaniem porządku i wykonywaniem swoich obowiązków. Wolą się bawić, niż odrabiać lekcje, a zamiast sprzątać, wrzucają śmieci do szuflady, żeby mama nie widziała.
Na szczęście kiedy dzieci idą spać, w ich pokoju pojawiają się Przydasie – małe krasnale, które ze śmieci porzuconych przez dzieci, budują sobie mieszkanka, fantastyczne wehikuły, w których pysznie się bawią.
Czy Antek i Amelka odgadną kto im pomaga w sprzątaniu pokoju?
Czy Przydasie to krasnoludki i czy istnieją naprawdę?
Czy porządek i przyjemność idą w parze? Jak to możliwe?
Warto się przekonać samemu.
W niezwykłej opowieści dla młodych widzów porządek i przyjemność idą zgodnie w parze.
Zapraszamy do wspólnej zabawy z Przydasiami! Wraz z nimi dzieci przekonają się, że warto poświęcić trochę czasu na obowiązki, nie tylko zabawę.
Top
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH