Szlachetna Paczka

XXII Edycja “Szlachetnej Paczki” w naszym Przedszkolu i Szkole już za nami. W tym roku do społeczności Szkoły Podstawowej CET dołączyło Dwujęzyczne Przedszkole CET, aby razem wesprzeć dwie rodziny. Udało się zrealizować wszystkie kluczowe potrzeby rodzin, a także ofiarować piękne prezenty. Dary zostały zawiezione do magazynów Szlachetnej Paczki, skąd wolontariusze zawieźli je bezpośrednio do rodzin. Wzruszone Rodziny dziękują z całego serca wszystkim darczyńcom za okazaną pomoc. Paczki w pełni spełniły oczekiwania potrzebujących, a nawet je przewyższyły.
Serdeczne podziękowania składamy tym, którzy z zaangażowaniem wspomagali akcję: Rodzicom, uczniom, przedszkolakom, gronu pedagogicznemu, wolontariuszom a także pozostałym darczyńcom. Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że wśród naszej przedszkolnej i szkolnej społeczności nie brakuje ludzi o wielkim sercu, a jednocząc siły możemy pomagać na niesamowitą skalę. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za okazane serce, wsparcie, dobro i otwartość na drugiego człowieka.

Add your thoughts

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH