Pokaz Talentów CET

Drodzy rodzice, zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w Pokazie Talentów CET. Aby wziąć udział w tym przedsięwzięciu wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia znajdującą się w załączniku i przekazać ją  wychowawcy grupy. Zasady uczestnictwa są proste: konkurs jest skierowany do wszystkich przedszkolaków CET, którzy chcą zaprezentować swoje pasje, zainteresowania, talent, osiągnięcia oraz hobby. Swój talent dzieci mogą  przedstawić  jako krótką prezentację  sceniczną w  bardzo różnorakiej formie:

– śpiew

– taniec

– zaprezentowanie umiejętności gawędziarskich

– pokaz umiejętności gry aktorskiej

– pokaz sprawności fizycznej

– prezentacja treści kabaretowych

– gra na dowolnym instrumencie

– recytacja

– występy sportowo-akrobatyczne

– zdolności manualne

– inne . . .

 

Eliminacje do konkursu będą przeprowadzone przez wychowawców 27 listopada. Finał konkursu odbędzie się 1 grudnia o godzinie 17:00 w Centrum Edukacji Twórczej. Podczas finału dzieci pozostają pod opieką rodziców. Szczegóły oraz kartę zgłoszenia znajdziecie Państwo w załączonym regulaminie. Zachęcamy wszystkie przedszkolaki do zaprezentowania swoich talentów:).

 

Top
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH