Turniej tańca

Serdecznie zapraszamy na turniej tańca, który odbędzie się w sobotę 19 grudnia 2015 r. o godz. 10.00 w sali gimnastycznej CET przy ul. Gruszkowej 3 w Kowalach. Dzieci będą prezentować program, który przygotowały wraz z instruktorami podczas zajęć tanecznych.

 

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w szkole i przedszkolu do piątku 11 grudnia 2015 r. oraz uiszczenie opłaty startowej w wysokości 20 PLN za dziecko (płatne w dniu turnieju). Wypełniony formularz prosimy pozostawić w sekretariacie. Opłata startowa obejmuje medal, dyplom oraz nagrody rzeczowe dla każdego uczestnika turnieju. Rodzice i widzowie – wstęp 5 PLN. Prosimy o przybycie 15 minut przed rozpoczęciem uroczyści. Zapraszamy również na stronę internetową www.e-dancepro.pl. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. 500 789 517. Zapraszamy!

Top
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH