Rekrutacja do Przedszkola

Drodzy Rodzice,

rozpoczęliśmy rekrutację do Dwujęzycznego Przedszkola CET na rok szkolny 2017/2018.

W roku szkolnym 2017/2018 utworzymy dwie nowe grupy przedszkolne – grupę 2- latków oraz grupę 3 –latków. O przyjęciu dzieci do naszego przedszkola decyduje kolejność zgłoszeń. Zachęcamy Państwa by zainteresować się proponowaną przez nas ofertą edukacyjną.

O wszechstronny i kreatywny rozwój dzieci zadba wykwalifikowana kadra nauczycielska a dostęp do  szeregu zajęć dodatkowych, które oferujemy w ramach czesnego uatrakcyjnią edukację przedszkolną.

Zapis do przedszkola odbywa się poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego zamieszczonego na naszej stronie internetowej. Do zobaczenia w Nowym Roku Przedszkolnym, który rozpoczynamy już w sierpniu 2017.

Top
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH