Dzień Rodziny w CET – Podchody Gardnerowskie

Każdy człowiek posiada różne zdolności. Howard Gardner zwraca uwagę na różne rodzaje inteligencji, które dane są człowiekowi od urodzenia. Samo odkrywanie, w którym towarzyszymy dzieciom to intuicyjne kierowanie się w stronę dziedzin jemu najbliższych. Dlatego też 29 maja serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi na zabawę w podchody gardnerowskie.
W tym roku Dzień Rodziny w naszym przedszkolu będziemy obchodzić aktywnie, rozwiązując osiem zadań nawiązujących do ośmiu gardnerowskich inteligencji. Z pewnością podchody będą doskonałą okazją do rodzinnej, świetnej zabawy oraz odkrywania pasji i zainteresowań naszych przedszkolaków.
Podchody w poszczególnych grupach rozpoczynają się o godzinie:
16:00 – Liski i Groszki
16:30 – Motylki, Jeżyki i Biedronki
17:00 – 0a i 0b

Serdecznie zapraszamy wszystkie Przedszkolaki wraz z Rodzicami na wspólne świętowanie Dnia Rodziny w naszym przedszkolu .

Top
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH