Konkurs

Jak sympatycznie jest znaleźć podczas spaceru lśniące brązowe kasztany w zielonych czapeczkach i żołędzie w oliwkowych kapelusikach. Wybierzcie się do parku lub lasu po jesienne skarby, a potem zróbcie z nich zabawne postacie. Z kasztanów, żołędzi i plasteliny można zrobić prawie wszystko. Za pomocą wykałaczek zróbcie otworki w kasztanach (żołędziach) na ręce i nogi. Stopy ludzika można ulepić z plasteliny, za jej pomocą można też zrobić buźkę i wiele innych śmiesznych rzeczy. Jeden kasztan to jeden stworek-sympatyczny ludzik.
Zachęcamy Wszystkich rodziców wraz z dziećmi do wzięcia udziału w twórczym konkursie “Jesienne Ludki”, które będą wykonane z darów jesieni. Termin zgłaszania prac trwa od 16-20.10.2017 roku. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie Państwo w załączniku, a także u wychowawców poszczególnych grup. Zamierzeniem konkursu jest pobudzenie wyobraźni, kreatywności dzieci i rodziców, rozwijanie umiejętności konstrukcyjnych oraz integracja naszych wychowanków i ich rodzin.
Serdecznie zapraszamy!

Pobierz:Regulamin konkursu

Top
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH