W naszej placówce po raz czwarty obchodziliśmy Dzień Życzliwości i pozdrowień. Od samego rana w szatni dzieci mogły zauważyć uśmiechnięte symbole, wierszyki o dobrym wychowaniu. W tygodniu poprzedzającym Dzień Życzliwości dzieci wraz z rodzicami mogły oddawać głosy na najbardziej życzliwego i uśmiechniętego ich zdaniem pracownika Przedszkola. Uroczysta gala wręczenia Orderu Uśmiechu na którą zostali zaproszeni wszyscy N-le, a także dzieci odbyła się na sali gimnastycznej. W holu przedszkola stanął nowy mebel „Krzesło Optymisty, które stoi do dziś. Można usiąść i chwilę pomyśleć o tym co nam przyniesie nowy dzień lub czy dzień był dobry. Życzliwy N-l musiał wypić sok z świeżo wyciśniętych cytryn i szeroko się uśmiechnąć.