Spektakl “Kuba i Buba czyli savoir – vivre dla dzieci”

Dnia 9 stycznia Odkrywcy, Bystrzaki i Myśliciele wybierają się do Multikina we Wrzeszczu na spektakl Teatru Współczesnego z Krakowa pt.:„Kuba i Buba czyli savoir – vivre dla dzieci”.

Co to jest savoir – vivre? Wiedza o tym, jak człowiek dobrze wychowany zachowuje się w różnych sytuacjach…Nie tak łatwo jednak zostać dobrze wychowanym małym dżentelmenem, lub też dobrze wychowana mała damą.

Wie o tym para bliźniaków Kuba i Buba, którzy wciąż się uczą, na własnych błędach, czym jest obco brzmiący savoir-vivre. Trzeba jednak wiedzieć, że bliźniaki potrafią nieźle namieszać i czasami ich zachowanie wykrada się poza normy „normalności”, a ich temperament przyprawia niektórych o zawrót głowy.
Oj, wiele utrapienia mają z ta dwójką rodzice, oraz babcia Joasia, która w końcu postanawia zatroszczyć się o dobre maniery wnuków i kupuje im podręcznik dobrych manier. Lektura prowadzi do wielu pytań, na które otrzymamy odpowiedź oglądając urozmaicony piosenkami w autorskiej aranżacji, pełen humoru spektakl o niesfornym rodzeństwie.

Wyjeżdżamy o godzinie 9:30 – powrót ok. godziny 12-tej.

Top
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH