Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

12 stycznia przedszkole wraz ze szkołą wsparło wspaniałą inicjatywę, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nasi Wychowankowie włożyli całe serce przygotowując prace na kiermasz, rodzice upiekli ciasta do kawiarenki.  Dzień ten uświetniły występy muzyczne Stanisława Ładziaka i Mateusza Rudkowskiego, występ młodych par tanecznych z zespołu tanecznego DancePro, występ zespołu muzycznego CET, występ zespołu tanecznego CET, występ chóru szkolnego CET, występ zespołu cheerleaderek CET. Pomiędzy występami odbyły się licytacje, m.in zalicytowane zostały: piłka nożna z autografem Marcina Pietrowskiego zawodnika Lechii Gdańsk, koszulka meczowa z autografem Karoliny Kudłacz, tort WOŚP wyk. Duszka – niesamowite torty. Pieniądze zgromadzone z licytacji i wszystkich stanowisk wsparły akcję WOŚP.

Top
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH