Adaptacja w naszym przedszkolu

Drodzy Rodzice

 

Adaptacja dziecka do warunków przedszkolnych bardzo często budzi niepokój i rodzi różne wątpliwości. Chcemy jednak Państwa uspokoić i zapewnić, że wszyscy nasi nauczyciele są profesjonalnie przygotowani do pracy, jaką wykonują. Dołożymy wszelkich starań by Państwa dziecko czuło się bezpiecznie, spędzało czas radośnie, by umiało „być” z innymi, rozwijało swoje zdolności i zainteresowania oraz zdobywało nowe umiejętności potrzebne w przyszłości.

Pamiętajcie Państwo, że przedszkole to drugie po domu ważne miejsce w życiu Waszej pociechy. Zadbajcie o to by Was w tym miejscu nie zabrakło. Tylko wspólne poczynania rodziców i przedszkola stworzą klimat, w którym wszyscy będą czuli się dobrze i bezpiecznie.

Mamy nadzieję, że zorganizowane przez nasze przedszkole zajęcia adaptacyjne, rozmowy z dyrekcją oraz nauczycielami pomogą Wam przejść okres adaptacji „bezboleśnie”.

Uprzejmie informujemy, że zajęcia adaptacyjne w naszym przedszkolu odbędą się w dniach:

9.06.2018r. (sobota) 10.00 – 13.00   – FESTYN RODZINNY  (Dwujęzyczne Przedszkole CET)

16.06.2018r. (sobota) 9.30 – 11.00  – zajęcia adaptacyjne (Dwujęzyczne Przedszkole CET). Bardzo prosimy, aby dzieci wraz z opiekunami miały obuwie zamienne.

 

O terminie spotkania organizacyjnego poinformujemy Państwa na początku czerwca.

 

Serdecznie zapraszamy

Top
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH