Festyn Rodzinny w Naszym Przedszkolu

Drodzy Rodzice …

Wielkimi krokami zbliża się Festyn Rodzinny organizowany przez naszą placówkę. Już 8 czerwca 2019 (sobota) w godzinach 10.00 – 13.00 zapraszamy Państwa wraz z dziećmi do wspólnej zabawy pod hasłem „Morskie opowieści”. Jak zawsze przygotowujemy mnóstwo atrakcji m.in. dmuchane zamki, zabawy sportowe, kącik plastyczny, poszukiwanie skarbów, malowanie twarzy, kawiarenka, loteria, gry wielkoformatowe, stoisko z hot-dogami firmy Nowak i in.

Wiemy, że zawsze chętnie włączają się Państwo w organizowane przez nas przedsięwzięcia. Chcemy zatem poprosić Państwa o przyniesienie fantów na loterię dla dzieci. Loteria będzie bezpłatna, a wylosowany drobiazg będzie nagrodą dla dzieci za wspólną zabawę.

Tych z Państwa, którzy będą mieli ochotę prosimy również o przyniesienie ciast do naszej kawiarenki.

Informację o chęci przyniesienia ciast lub fantów proszę zgłaszać do wychowawców grup.

Z góry dziękujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy .

Agnieszka Gardzielewska

Dyrektor ds. pedagogicznych Dwujęzycznego Przedszkola CET

Top
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH