WOŚP w Naszej Placówce

Szanowni Państwo,
jak co roku nasza szkoła bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Orkiestra gra już po raz 28(!), w tym roku pod hasłem: WIATR W ŻAGLE – dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

Zapraszam Państwa do współpracy w tym wyjątkowym wydarzeniu.
* Bardzo proszę o informację kto z Państwa mógłby upiec ciasto do kawiarenki.
* Zachęcam do przekazywania drobnych gadżetów na loterię – to dla dzieci wyjątkowo miła zabawa, kiedy losują numerek i oczekują na wygraną.
* Jeśli ktoś z Państwa zechciałby przekazać jakiś ciekawy upominek na licytację to także proszę o kontakt.

i najważniejsze:) – wszystkich Państwa serdecznie zapraszam do szkoły 10 stycznia od godziny 16-stej. Tradycyjnie otworzymy kawiarenkę, w której poczęstujemy wypiekami i kawą. Klasy stworzą wyjątkowe pamiątki, które będą mieli państwo okazję zakupić na kiermaszu.  Przygotujemy orkiestrową loterię. Nasi uczniowie wystąpią z pokazami tańca oraz pokazem gimnastycznym. Będzie także możliwość posłuchania gry uczniowskiego zespołu rockowego i klasycznie – chór szkolny CET umili państwu wieczór przepięknym koncertem. Przygotowaliśmy warsztaty plastyczne dla uczniów i najmłodszych. Otworzymy dla Państwa także punkt DKMS. Dużą atrakcją będą licytacje, które zawsze wywołują wiele pozytywnych emocji.

Serdecznie zapraszamy

 

Top
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH