Szlachetna Paczka

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Przedszkolaki oraz Grono Pedagogiczne,

zachęcamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”.
Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w Polsce. Działa od 2001 r. i wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Paczka jest oparta na pracy z Darczyńcami i Wolontariuszami. To oni pomagają Rodzinom w potrzebie, tym którzy mają trudniej. Wolontariusze szukają Rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc. A my tworzymy rozwiązania, dzięki którym konkretny człowiek może pomagać konkretnemu człowiekowi, zmagającemu się z trudnościami.
W tym roku razem ze społecznością Szkoły Podstawowej CET pragniemy pomóc dwóm rodzinom.
Zbiórka rusza od wtorku 22 listopada i potrwa do 8 grudnia (czwartek).
Pod linkami znajdą Państwo informacje o Rodzinach (ich historie oraz zakres potrzebnej pomocy).
Bo dobro to wynik dzielenia!
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z p. Karoliną Rogowską, przedszkolnym koordynatorem akcji.

Add your thoughts

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH