Witamy w CET

Nadrzędnym celem naszej placówki jest kształtowanie postawy podopiecznych – ich wrażliwości, otwartości na świat i przede wszystkim tolerancji oraz szacunku dla drugiego człowieka. Nasze przedszkole i szkoła podstawowa mają zaszczepić w nich pasję do nauki, wyzwolić potrzebę samodzielnego poszerzania wiedzy i jednocześnie nauczyć krytycznego myślenia. Stawiamy również na rozwój kreatywności, a także umiejętności interpersonalne oraz pracę w zespole.

Naszą misją jest ponadto zadbanie o warunki umożliwiające zrównoważony rozwój każdego dziecka. Poprzez prowadzone w innowacyjny sposób lekcje oraz szereg zajęć pozalekcyjnych, chcemy, by mury naszej placówki opuszczali młodzi ludzie wrażliwi na otaczający ich świat, którzy potrafią jednocześnie wyciągać wnioski ze swoich działań.

Rekrutacja do przedszkola i szkoły podstawowej CET w Kowalach pod Gdańskiem to nie tylko drzwi do wiedzy, ale i poszerzania horyzontów oraz rozwijania talentów dziecka!

Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.

Co nas wyróżnia?

W celu stworzenia naturalnych warunków sprzyjających nabywaniu języka angielskiego oferujemy w Kowalach pod Gdańskiem nauczanie dwujęzyczne, które wyposaża naszych wychowanków w kompetencje językowe, umożliwiające naturalne porozumiewanie się w języku angielskim.

Poza tym nie tylko nasza szkoła podstawowa, ale i już przedszkole mają w programie nauczanie dwóch języków obcych: języka angielskiego i hiszpańskiego. Oferujemy bogaty pakiet zajęć dodatkowych, inspirujących do twórczego działania oraz realizowania własnych pomysłów.

Kadrę pedagogiczną tworzą kreatywni nauczyciele z najlepszymi kwalifikacjami, pełni pasji, mający pomysł na nowoczesną edukację.

Rozwój fizyczny jest istotnym elementem edukacji, dlatego zapewniliśmy uczniom profesjonalne zaplecze sportowe. Nasi uczniowie mogą korzystać z dużego boiska sportowego, placu zabaw oraz dużej, nowocześnie wyposażonej sali gimnastycznej.

Pomieszczenia zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie uczniów.

Prosta, jasna rekrutacja do przedszkola i szkoły podstawowej CET przez specjalny formularz zgłoszeniowy to także coś, co nas wyróżnia!

Zapraszamy do naszej placówki

Add your thoughts