Decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Drodzy Rodzice

 

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze.

Od dnia 16 do 25 marca br.  Dwujęzyczne Przedszkole CET będzie nieczynne.

Prosimy zatem o zabranie wszystkich rzeczy osobistych dzieci z sal oraz szatni przedszkolnej.

Przypominamy Państwu, że na dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje rodzicom zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej ZUS.

Przypominamy również, że w przypadku podejrzenia o zagrożeniu koronawirusem w naszej placówce
tj.  konieczność kwarantanny, objęcia nadzorem sanitarnym czy hospitalizacji w związku z podejrzeniem koronawirusa, mają Państwo obowiązek niezwłocznego (nawet w środku nocy) powiadomienia telefonicznego  placówki (dzwonimy!!!).

 

 

Dyrekcja Dwujęzycznego Przedszkola CET

Top
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH